Piritas yra metalinio atspalvio natūraliai susidarantis kubinės singonijos mineralas, dar vadinamas kvailių auksu dėl savo panašumo į auksą. Tai itin sunkus pagal svorį mineralas su metaliniu žvilgesiu, auga kubais ir mažais kubeliais. Daugeliu atžvilgių jis primena veikiau kažkokį metalą, o ne mineralą.

Pirito poveikis siejamas su didele galia ir greitu veikimu, pakraunančiu visą kūną jėgos ir gyvybingumo, jame veikia stiprus žemiškas magnetizmas. Tai galima pajusti priglaudus du piritus vieną netoli kito – jausite nematomą energetinį lauką su savo krūviu, panašiai kaip suglaudus du magnetus, tik tas jausis ne taip stipriai kaip magnetų atveju.

Piritas

Piritas gali būti kartais padirbinėjamas metaliniu žvilgesiu dažant metalą ar plastiką, pakišant žalvario ir kitų metalų padirbinius. Tačiau jis padirbinėjamas retai, kadangi tai nėra brangus mineralas ir jo ištekliai ir taip gana gausūs, tad nėra didelės būtinybės padirbinėti.

Piritas pakrauna energijos, tai galingas energijos užtaisas, padeda regeneruotis po sunkių ligų ir traumų, įkvepia gyvybinės energijos po išsekimo. Tai labai stiprus ir aktyvus mineralas su daug šalutinių veiksnių, labiau tinka tiems žmonėms, kurie žino savo tikslą. Jiems jis suteikia tik dar daugiau jėgų ir aktyvumo dirbant. Pasimetusiems, tingiems žmonėms gali iškelti jų vidinę energiją į paviršių, kuri nebus maloni.

Pirito netinka nešioti nuolat, ilgą laiką, kadangi gali būti juntamas energijos perteklius. Vėliau, po per didelių apsukų ateina staigus nuovargis ir išsekimas.

Labai veiksmingos yra pirito saulės, arba kitaip tariant pirito plokštelės, kurios naudojamos ir mineralų terapijoje. Gamta taip pat kuria natūrlius pirito darinius su kalnų krištolu ir kitais mineralais. Piritas idealiai tinka su fluoritu, kalcitu, kalnų krištolu. Jo drūza su kalnų krištolu pravalo kaip tyras krioklio vanduo, piritas tik dar labiau sustiprina ir nukreipia kalnų krištolo jėgą, todėl tai idealus derinys.

Negalima gerti pirito vandens, kadangi šis mineralas yra nuodingas. Piritą reiktų ir atsargiai nešioti prie odos, nes gali pakenkti odai. Piritas nemėgsta vandens, nes jame rūdija, jį reikėtų valyti kitais būdais.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *