Kai prisėdi rašyti iš pačio labo ryto, visas laimingas, kad dabar greitai suskelsi ką reikia ir padarysi progresą, tačiau nepatraukia internetas… Gal šiąnakt danguje susidaužė tos dvi kosminės šiukšlės ir pažėrė milijardus savo dalelių, kurios ištaškė milijonus palydovinių sistemų ir pradingo ryšys? Tačiau ne, aš rašau, internetas vis dėlto veikia. Na nieko, ištaškys dar kada nors tuos palydovus, nes kai tų šiukšlių tiek daug, tai anksčiau ar vėliau kažkurios iš jų susidurs ir tada visiems palydovams kapiec.

Vengrų kalbos pamoka

Užsirašius į nemokamus vengrų kalbos kursus laukia nuostabios vengrų kalbos pamokos, kur galėsite išmokti vengrų kalbą. Kalba nesunki, kai nusiteiki optimistiškai, na bet kai nusiteiki realistiškai tai nemenkas riešutėlis. Tačiau gali jį įkąsti, jeigu tik turi stiprius kiaušus, kaip kad liaudyje yra sakoma, atsiprašome už žargonizmą. Na bet apie pačią vengrų kalbą – tai labai graži finougrų kalba su itin įdomiu skambesiu, dėl kurio verta mokytis šią kalbą.

Gaudžianti vargonų muzika

Anądien šv. Jonų bažnyčioje universitete vyko įspūdingas vargonų muzikos koncertas, kuriame grojo ne mažiau įspūdinga vargonų muzika. Gaudė visa bažnyčia, grojo žymūs barokiniai kūriniai. Šie vargonai vieni didžiausių visoje Lietuvoje, tačiau lyginant su užsienyje pasitaikančiais vargonais, tai tikri mažiukai. Vokiški, jie kaip atskiras namas, po kurio vidų gali vaikščioti tarp vamzdynų. Žinoma ne tada, kai tie vargonai groja.

vargonai

Lenkijos politika

Lenkija neremia vienalyčių santuokų ir homoseksualų santykių, yra net tam tikros zonos, kuriose tai negalima. ES nusprendė kovoti su tokia Lenkijos politika ir nutraukė laisviesiems miestams finansavimą. Lenkija pastaruoju metu sulaukia vis daugiau grasinimų elgtis taip kaip visi kiti ir finansinių sankcijų, ES nebeduoda pinigėlių ir bando pagąsdinti. Tačiau Lenkija nėra maža kaip kokia Lietuva. Tai didelė šalis su 40mln gyventojų, tik nuo savęs priklausoma, su savo tvirta valiuta ir ekonomika, kai tuo tarpu Lietuva nieko savo nebeturi ir yra pilnai priklausoma nuo svetimos valios. Tokie dabar jau tie laikai…

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *