Gerą dieną! Mes išlyginsime Jūsų autotransporto priemonės ratlankius – oi kaip gerai, patikimai ir taip toliau, maža nepasirodys. Atvažiuokite pas mus su savo gedimais. Ne su dantų gedimais ar kokiais psichologiniais savo sugedimais, o automobilio gedimais, nes šios srities specialistai mes ir esam. Taip, mes esam. Sutaisysime Jūsų ratlankius, kad ir kas bebūtų. Net jeigu reikėtų devynias jūras ir devynias marias perplaukti, po šimts kalakutų, atvykite į mūsų servisą ir mes būsime Jūsų nuolankūs išgelbėtojai!!

Kaip vystyti savo talentus?

Susupkite juos į vystyklus, sūpuokite, švelniai prižiūrėkite kaip kokį kūdikį. Talentai vystosi pamažu, juos išvystyti nėra taip lengva. Tačiau protingi žmonės sako, kad tikra sekmė yra tik dešimt procentų talento ir devyniasdešimt procentų darbo, tad tuo pačiu ir daug dirbkite. Ką dirbsite priklauso tik nuo Jūsų, dirbkite ką tik norite, bet dirbkite, kad vystytųsi tie talentai.

Nusipirkau pirito drūzą, dar išgėriau penkis puodelius kavos. Čigonai kažkokie gatvėje leido muziką, į senamiestį atvažiavo kažkoks vokietis su savo džipu, kažkokie lėktuvai skraidė kažkokioj padangėj. Turiu baigti rašyt, nes jau išvirė lęšiai, arba, kaip pasakytų prancūzai, lentiliai. Ką gi padarysi su tais lentiliais, yra kaip yra, ir nors tekstas dar nesibaigė, dabar aš jį užbaigsiu kartą ir visiems laikams neberašydamas daugiau tokių nesąmonių.

Kaip atrodo rojus?

Rojus atrodo labai gražiai, šiaip ji aprašė Dantė, bet aš galiu aprašyti ir savo versiją koks jis yra iš tiesų. Į rojų patenka tik geri žmonės. Rojus susideda iš septynių sferų su septyniais sluoksniais, kiekviename jų kitoks gyvenimas. Geras ten gyvenimas, reikia manyti ir gera ten ilgai būti. Viskas ten yra geriau, o kartais ir žymiai geriau, todėl jeigu norite nukeliauti į rojų reikia labai pasistengti ir būti geram ir nukeliausite.

rojus

Pirkite gardžius lašinius, penki eurai už kilogramą. Kiaušiniai, puikios kokybės tik po tris eurus. Puodelis kavos perkant du kilogramus varškės tik už vieną centą!

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *